×

Kształcenie Informacje o szkoleniach, kursach i konferencjach

Szczepienia ochronne w codziennej praktyce lekarskiej

Szanowni Państwo,

Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska w Toruniu  informuje, że organizuje kolejny kurs „Szczepienia ochronne w codziennej praktyce lekarskiej", który  odbędzie się w dniu 4 lutego 2023 r. w godz. 9.00 - 15.00 w siedzibie Izby Lekarskiej w Toruniu, ul. Danielewskiego 6.

 

Uczestnictwo w szkoleniu jest BEZPŁATNE, jednak przy zapisie wymagane jest wniesienie kaucji w wysokości 50 zł, która zostanie zwrócona uczestnikowi po kursie.

Numer konta Izby Lekarskiej: 63 1240 4009 1111 0000 4484 3364 (tytuł wpłaty: "kaucja, szczepienia").

Zapisy i wpłaty do dnia 23 stycznia br.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Brak terminowej wpłaty spowoduje skreślenie z listy uczestników.

 

Zapisy oraz dodatkowe  informacje i wyjaśnienia - Biuro KPOIL tel. 601 651 040, a.lis@hipokrates.org

 

Uczestnicy kursu otrzymają Certyfikaty potwierdzające kolejny etap szkolenia zawodowego oraz 6 pkt edukacyjnych.

 

Program kursu

8. Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej- Bydgoszcz, 11-14 maja 2023r.

Szanowni Państwo!

 

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić Państwa na 8. Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej, który odbędzie się w Bydgoszczy, w dniach 11-14 maja 2023 roku. Szczególne miejsce zostanie poświęcone tematyce związanej z medycyną pola walki, zagadnieniom dotyczącym praktycznym aspektom klinicznym pracy w szpitalnym oddziale ratunkowym oraz problematyce zarządzania i koordynacji pracy szpitalnego oddziału ratunkowego. Planowane są

również sesje poświęcone medycynie ratunkowej wieku dziecięcego, komunikacji medycznej w medycynie ratunkowej, edukacji i wiele innych. Zachęcamy zarówno lekarzy medycyny ratunkowej, jak i ratowników medycznych, pielęgniarki, lekarzy innych specjalności, studentów oraz wszystkich pracowników medycznych i zawodów pokrewnych, których praca lub działalność naukowa związana jest z medycyną ratunkową do aktywnego udziału w Kongresie oraz nadsyłania swoich prac w formie prezentacji ustnych i plakatowych.

 

Strona wydarzenia: www.ceem2023.pl

 

8 Międzynarodowy Kongres PT Medycyny Ratukowej