×

Kontakt Biuro Izby Lekarskiej w Toruniu

Sekretariat

Sekretariat Izby Lekarkiej w Toruniu czynny jest w godzinach:

Poniedziałek:
8.00 - 16.00

Wtorek:
8.00 - 16.00

Środa:
8.00 - 16.00

Czwartek:
8.00 - 16.00

Piątek:
8.00 - 16.00

Kontakt:

tel. 56 655 41 60, 601 651 040

fax 56 655 41 60 w. 18

e-mail: torun@hipokrates.org

Rzecznik Praw Lekarza

Funkcję Rzecznika Praw Lekarza w Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izbie Lekarskiej w Toruniu pełni mec. Krzysztof Izdebski.

tel. 697 617 763

e-mail: k.izdebski@hipokrates.org

Delegatura Izby Lekarskiej we Włocławku

Delegatura KPOIL we Włocławku
87-800 Włocławek, ul. Królewiecka 1A/2
tel. 54 231 51 57
kom. 607 945 693

 

Kierujący Delegaturą
dr n. med. Andrzej Kunkel
e-mail: a.kunkel@hipokrates.org

Sekretariat Delegatury
mgr Anna Ziółkowska
tel. 54 231 51 57
kom. 607 945 693
e-mail: a.ziolkowska@hipokrates.org

Dyrektor biura KPOIL w Toruniu

mgr Marcin Borkowski

tel. 56 655 41 60 w. 13
tel. kom. 601 697 687
e-mail: marcin.borkowski@hipokrates.org

Rejestr lekarzy

mgr Anna Zielaskiewicz

tel. 56 655 41 60 w. 18
e-mail: a.zielaskiewicz@hipokrates.org

Obsługa: Komisja ds. Rejestracji Lekarzy, Komisja Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji

lic. Agnieszka Lis

tel. 56 655 41 60 w. 18
e-mail: a.lis@hipokrates.org

Obsługa: Komisja Senioratu i Spraw Socjalnych, Komisja Bioetyczna

Delegatura Izby Lekarskiej w Grudziądzu

Delegatura KPOIL w Grudziądzu
86-300 Grudziądz, ul. Rydygiera 15/17
(budynek "D" Poradni Specjalistycznych, I piętro, pokój 104A)

Kierujący Delegaturą
lek. Jan Kosior
tel. 601 696 303
e-mail: delegaturagrudziadz@hipokrates.org

Rejestr praktyk

mgr Paweł Jarysz

tel. 56 655 41 62
e-mail: p.jarysz@hipokrates.org

Kancelaria Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej

mgr Katarzyna Kamińska

tel. 56 655 41 60 w. 14
e-mail: k.kozlowska@hipokrates.org

Kancelaria Okręgowego Sądu Lekarskiego

mgr Dorota Graś

tel. 56 655 41 60 w. 20
e-mail: osltorun@hipokrates.org

Dział finansowy

mgr Wiesława Jarysz

tel. 56 655 41 62
e-mail: w.jarysz@hipokrates.org

mgr Paweł Jarysz

tel. 56 655 41 62
e-mail: p.jarysz@hipokrates.org

KPOiL na mapie